27.01.2017/10:47

E.Leclerc otwiera 45. sklep w Polsce - zobacz fotogalerię

25 stycznia otwarty został 45. sklep E.Leclerc w Polsce. Pierwsza uruchomiona w tym roku placówka pod takim szyldem ruszyła w Tarnowie, przy ul. Koszyckiej 4. Jej właścicielami jest małżeństwo Stanieców - lokalni przedsiębiorcy, posiadający już doświadczenie z franczyzą Leader Price.

Nowy supermarket E.Leclerc w Tarnowie to 1050 mkw. wyremontowanej powierzchni sprzedażowej, rozbudowany dział produktów świeżych (warzyw, owoców, pieczywa oraz mięsa), a także szeroka gama produktów przemysłowych.

- W dobie dużej konkurencji w branży spożywczej, przyłączenie się do prosperującej sieci jest nieodzownym elementem rozwoju - komentuje Paweł Staniec, prezes E.Leclerc Tarnów. I dodaje: - E.Leclerc stanowi gwarancję wolności w podejmowaniu decyzji oraz kształtowaniu współpracy z rynkiem lokalnym. To właśnie ten aspekt działalności w Stowarzyszeniu E.Leclerc, był dla nas decydującym argumentem podczas podejmowania decyzji o współpracy – dodaje.

Stowarzyszenie E.Leclerc to najdłużej działająca w Polsce, bo aż od 1995 roku, grupa niezależnych przedsiębiorców, którzy w sposób autonomiczny zarządzają własnymi firmami, współpracują z regionalnymi producentami dopasowując swoją ofertę do lokalnych warunków. Obecnie E.Leclerc zatrudnia ponad 4800 pracowników w 45 sklepach znajdujących się w 41 miastach na terenie 16 województw. W roku 2015 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2,727 mld zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.