01.10.2018/11:32

E.Leclerc rozwija sieć stacji paliw przy hipermarketach

W Ostrowcu Świętokrzyskim przy supermarkecie E.Leclerc ruszyła stacja benzynowa. Obiekt znajdujący się na ulicy 11 listopada 6 został otwarty dla klientów 1 października.

– Uruchamiając tę inwestycję korzystaliśmy z doświadczenia i technologii stacji E.Leclerc, które z powodzeniem działają przy sklepach w innych miastach Polski. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom będziemy oferowali ostrowiczanom paliwo wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Tankowanie u nas to wygodne rozwiązanie – można je połączyć
z zakupami w supermarkecie – mówi Barbara Knap, dyrektor E.Leclerc w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Stacja usytuowana na os. Rosochy funkcjonuje przez cały tydzień. Od poniedziałku do soboty kierowcy zatankują na niej w godz. 6.00-21.30, natomiast w niedzielę obiekt będzie czynny od 8.00 do 18.30. W ofercie stacji znajdują się trzy rodzaje paliw: Pb 95, ON oraz LPG. Klienci dokonują płatności w okienku kasowym, znajdującym się obok dystrybutorów.

Otwarta w Ostrowcu Świętokrzyskim stacja jest 17. placówką tego typu działającą pod szyldem E.Leclerc w Polsce. Jej budowa rozpoczęła się w połowie czerwca br. i została zakończona we wrześniu.

E.Leclerc działa w Polsce od 1995. Firma zatrudnia tu obecnie E.Leclerc ponad 5000 pracowników i prowadzi 50 sklepów, które działają w 44 miastach na terenie 15 województw. W roku 2017 E.Leclerc osiągnął obroty w wysokości 2,8 mld złotych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.