31.08.2016/09:52

E.Leclerc stawia na promocyjne mega paki

Sieć E.leclerc chce być bardziej widoczna w trwającej na rynku wojnie cenowo-promocyjnej. Francuski operator w zaproponował klientom w ramach akcji „Mega paki – mini ceny” „duże opakowania, zgrzewki i zestawy w atrakcyjnych cenach”. Promocja obejmuje produkty spożywcze, kosmetyczne, gospodarcze i użytkowe.  Akcja potrwa od 6 do 11 września br.

W ramach promocji „Mega paki – mini ceny” sklepy E.leclerc oferują, m.in. powiększone opakowania produktów z takich kategorii jak: warzywa, mięso, drób, dania gotowe, słodycze, czekolady, a także produkty chemii i artykułów gospodarczych, czy produkty kosmetyczne.

Obecnie E.Leclerc zatrudnia w Polsce 4700 pracowników w 43 sklepach znajdujących się w 39 miastach na terenie 16 województw. W roku 2015 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2,727 mld złotych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.