08.05.2020/11:45

E.Leclerc Ursynów uruchamia sprzedaż win online z odbiorem w sklepie

Ursynowski hipermarket E.Leclerc uruchomił sprzedaż online w swoim sklepie z winami La Cave. Klienci mogą zamówić przez Internet wybrane przez siebie produkty odebrać je w placówce stacjonarnej w systemie click&collect.

Oferta dostępna na platformie lacave.com.pl zawiera ponad 2 tysiące pozycji, a docelowo za kilka tygodni będzie obejmowała ponad 3 tysiące produktów, czyli wszystkie, które są obecnie dostępne w sklepie stacjonarnym. Klienci mogą skorzystać między innymi z wyboru win musujących, wzmacnianych oraz alkoholi mocnych. Platforma zawiera szereg filtrów ułatwiających zakupy, takich jak kolor wina, smak, kraj oraz region produkcji, a także szczep.

Usługa jest dostępna w systemie click&collect. Produkty kupione w e-sklepie klienci odbierają w wyznaczonym punkcie sklepu E.Leclerc Ursynów. Czas na odbiór zakupów wynosi 7 dni. Wszystkie ceny produktów są zgodne z cennikiem w sklepie stacjonarnym.

– Nasz hipermarket posiada szeroki wybór win i innych alkoholi. Dzięki nowej usłudze klienci mają nieograniczony czas na zapoznanie się z asortymentem na stronie. Mogą także skorzystać z intuicyjnego systemu zamówień i rezerwacji. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu – mówi Yann Bareil, dyrektor E.Leclerc Warszawa Ursynów.

Wina oraz alkohole mocne są jedną ze specjalizacji E.Leclerc Ursynów. Hipermarket zorganizował dotychczas 9 edycji targów wina oraz 4 edycje targów whisky z udziałem ekspertów zajmujących się tymi produktami.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.