09.06.2016/07:59

E.Leclerc w Kielcach uruchomił sklep internetowy

Od 7 czerwca mieszkańcy Kielc i okolic mogą robić zakupy w internetowym sklepie E.Leclerc, dostępnym pod adresem kielce24.com.pl. Ceny towarów widoczne online są identyczne z cenami w sklepie stacjonarnym E.Leclerc. Ponadto francuska sieć oferuje swoim klientom darmową dostawę do 31 sierpnia, przy zamówieniach o wartości powyżej 100 zł.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Ferk 15.01.2018

    Co raz więcej czytam artykułów i magazynów o przenoszenie się dużych firm na sprzedaż e-commerce. ,myślę że, mogą być poważnym zagrożeniem nawet dla takiego gracza jak Amazon.Brak konurencji na pewno wpływa na osłabienie jakości Póki co widać,że początki są trudne. Dotychczas czytałem o tym na INN i w magazynie Nowa Sprzedaż, ale mam wrażenie, że ten temat dopiero zaczyna być popularny. Największą zagwostką jest zawsze zwiększenie konwersji w sprzedaży. Na Stronnie internetową E.Leclerc pewnie po tych 3 latach będzie duży ruch i na razie powinni wzorować się na Amazonie, bo sprzedaż w internecie B2B nie jest łatwa.

  • Bzoum 14.09.2017

    Katastrofa ,a nie sklep. Za każdym razem czegoś brakuje (to zdarzyć się może) ale zamienniki które proponują są zawsze droższe. Mało tego ,artykuły brakujące dalej są dostępne w sklepie internetowym. Co najciekawsze osoba odpowiedzialna za sklep tłumaczy ,że to norma i teoretycznie może się zdarzyć ,że na 100zamówionych artykułów 80 może być zamienników. Korzystałem z Tesco (niestety już u nas nie wożą) i to była ekstraklasa - E.Leclerc w Kielcach i ich sklep internetowy korzystają na braku konkurencji.i zaniżyli jakość obsługi na max.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.