24.10.2018/08:54

Ed Sheeran zapłacił wyższe podatki niż... Amazon

Ed Sheeran, znany piosenkarz, zapłacił w 2017 roku 5,3 mln funtów podatków. To więcej niż... Amazon, który zapłacił tylko 4,6 mln funtów, przy znacznie wyższych zyskach - pisze Super Express.

Ed Sheeran w 2017 roku zarobił 27 mln funtów. Jego majątek wyceniany jest na 83 mln funtów. Jednocześnie jak podają lokalne gazety, chętnie angażuje się we wsparcie dla organizacji charytatywnych.

Tymczasem jego wpływ na kondycję budżetu Wielkiej Brytanii jest w teorii większy, niż np. Amazona. Amerykańska firma zanotowała zyski na poziomie 72,3 mln funtów, ale zapłaciła mniejszy podatek od piosenkarza.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Piotr 25.10.2018

    Bez sensu. Jest jakiś błąd w tekście. Może Amszon miał większe przychody, a nie zysk. Niemożliwością jest fakt, że ktoś może zapłacić mniejszy podstek przy większym zysku. No bo przecież chyba nie ma mowy o fragmentarycznej wpłacie.. bzdura jakaś.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.