07.10.2016/11:00

Ekonomia współpracy w sektorze produkcji i dystrybucji żywności

Autorzy opublikowanego właśnie raportu „Ekonomia współpracy w Polsce 2016”, który porządkuje i analizuje zjawisko ekonomii współpracy (Collaborative Economy). Jeden rozdziałów publikacji został poświęcony branży spożywczej. Eksperci podkreślają, żen żywność jest wybitnie ważną dziedziną ekonomii współpracy jako, że może się ona przyczynić do znacznego zwiększenia szeroko rozumianej jakości jedzenia, a co za tym idzie zdrowia i wysokiej jakości życia.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mich 10.10.2016

    Jak uregulowane są kwestie podatkowe w takich wypadkach? Czy każdy partycypujący ma zarejestrowaną działalność i kasę fiskalną?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.