04.01.2021/14:15

Sieć Dino przeprasza za wulgarną maskę ekspedientki

Przed Bożym Narodzeniem w sklepie należącym do sieci Dino, klientów obsługiwała ekspedientka w masce ochronnej z napisem "JBĆ PiS". Tak jasne i wulgarne manifestowanie poglądów politycznych w miejscu pracy wzbudziło oburzenie klientów sklepu oraz mieszkańców miasta. Zareagował również poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Mosiński domagając się wyjaśnień od Dino Polska. Sieć odpowiedziała wydając oświadczenie i przepraszając posła.

W oświadczeniu sieci możemy przeczytać, że Dino Polska stara się, aby miejsce pracy było wolne od manifestowania oraz zajmowania indywidualnego stanowiska w sprawie jakichkolwiek wydarzeń politycznych, społecznych czy gospodarczych. Jednocześnie zapewniono, że zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu w celu podjęcia interwencji.

- Pragniemy również podkreślić, że za tym zamieszaniem stoi tylko i wyłącznie jedna z pracownic naszej spółki. Wszelkie działania tego typu są niezgodne z przyjętymi zasadami oraz procedurami panującymi w Dino Polska SA. - napisano w oświadczeniu.

- Jeżeli w jakikolwiek sposób poczuł się Pan urażony bądź dotknięty zaistniałą sytuacją - przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości podobne sytuacje nie miały miejsca - dodaje sieć w swoim oświadczeniu, które możemy przeczytać na portalu epoznan.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.