21.02.2021/12:13

Empik będzie rozwijał stacjonarną sieć sklepów

Grupa Empik podtrzymuje plany rozwoju wszystkich kanałów handlowych, w tym tradycyjnej sieci sklepów – podaje serwis forsal.pl. 

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Michał 22.02.2021

    Żeby jeszcze Empik oferował produkty w niższych cenach, tak jak to potrafi robić konkurencja, to stałby się księgarnią pierwszego wyboru. A tak znaczna większość społeczeństwa woli księgarnie internetowe, pdf-y, ew. biblioteki. Mówi się, że polskie społeczeństwo nie czyta. No owszem, nie czyta. Bo stosunkowo drogo. Brakuje na rynku czegoś na kształt punktów wymiany książek, jedną daje, drugą biorę. Skoro marże, dostawcy, autorzy, pośrednicy, VAT i itp. sprawiają, że książki kosztują średnio po 30-50 zł, to może warto zainwestować w rozwój sieci wymiany towaru. Z jakimś programem lojalnościowym i innymi pierdami będącymi na czasie, żeby jednocześnie przyciągnąć i zachęcić do czytania.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także