24.07.2017/15:20

Empik Future Store w łódzkiej Manufakturze – nowa odsłona

Kolejny flagowy salon Empik w Polsce zmienił się w Future Store. Sklep w łódzkiej Manufakturze został otwarty w premierowej odsłonie 22 lipca, po 3 miesiącach gruntownej przebudowy. Salon zyskał zupełnie nowy wystrój – to teraz bardzo nowoczesna, przyjazna odbiorcom przestrzeń. To szósty Future Store Empik w Polsce. Otwarciu towarzyszyły wydarzenia kulturalne i promocja rabatowa.

Zmieniła się cała architektura salonu o powierzchni blisko 1100 mkw – pojawiły się nie tylko nowe praktyczne meble, czytelna nawigacja, kolorystyka czy system prezentacji produktów, ale również technologiczne rozwiązania, które ułatwiają klientom zakupy. Jedno z nich to interaktywne urządze­nie multimedialne, które wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić, a także doradza i pomaga w wyborze.

Na dużych ekranach w centrum sklepu są prezentowane aktualności ze świata kultury i rozrywki: selekcja najważniejszych i najciekawszych propozycji, na które warto zwrócić uwagę. Nowy salon łączy także świat realny ze światem online dzięki stanowisku empik.com – w internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.

Każda przebudowana istniejącego salonu Empik na Future Store oznacza również dodatkowe szkolenia dla pracowników i zmiany asortymentowe. Sklep jest przewodnikiem po ciekawych formach spędzania wolnego czasu. Na poziomie 0 zlokalizowane są działy: prasa, film, muzyka, multimedia, artykuły papiernicze i kreatywne a na poziomie I klienci znajdą bogatą ofertę książek, zabawek i gier planszowych. Future Store to także ogromny wybór biletów na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w całej Polsce.

Empik w łódzkiej Manufakturze będzie kontynuować działalność kulturalną. Na scenie będą się odbywać regularnie spotkania z twórcami – pisarzami, muzykami, ludźmi filmu i innych dziedzin twórczości a także różnego rodzaju warsztaty kreatywne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.