25.04.2017/09:30

EPłatności mogą przejąć część biznesu Kolportera

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na przejęcie przez Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie EPłatności części mienia należącego do spółki Kolporter.

Centrum Rozliczeń Elektronicznych EPłatności prowadzi działalność w zakresie m.in. usług obsługi transakcji płatniczych dokonywanych kartami płatniczymi oraz sprzedaży i najmu terminali płatniczych.

Przejmowana część mienia Dział Usług Elektronicznych (zwany „DUE”), stanowi zorganizowaną część Kolportera i jest jednym z trzech jego działów biznesowych. Oferuje usługi akceptacji kart, sprzedaż doładowań elektronicznych oraz fizycznych, płatności rachunków, doładowań elektronicznych typu PaySafe Card („PSC”), gier oraz biletów elektronicznych.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ KOMENTARZE PRZEDSTAWICELI  EPŁATNOŚCI I KOLPORTERA NA TEMAT TRANSAKCJI. Polskie ePłatności przejmą część biznesu Kolportera

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.