04.05.2018/13:46

Eurocash nie zamieni franczyzowych sklepów w placówki pocztowe

Sklepy franczyzowe działające pod należącymi do Grupy Eurocash szyldami Lewiatan, Groszek, Abc czy Delikatesy Centrum nie staną się placówkami pocztowymi, by móc działać legalnie w niedziele z zakazem handlu - donosi money.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • jolanta 10.05.2018

  Nie zmusza nikogo do robity w niedziele. Zabki sa otwaret w niedziele, mają duży ruch i ajenci sami szukają furtek żeby móc zatrudnić ludzi do niedzielnych dyżurów, np. studentów, którzy w inne dni się uczą a nie pracują

 • remus 10.05.2018

  Jeżeli kogoś ta „afera” stawia w złym świetle to raczej tych którzy zmontowali nam ten nieświeży pasztet prawy czyli tę ustawę, a nie przedsiębiorców, którzy próbują uczciwie zarabiać

 • sorex 10.05.2018

  Trick, omijanie prawa itp. – nieźle się rzuciliście na tę żabkę. A to przecież pomoże w legalnym zatrudnianiu osób które chcą dorobić w niedziele, bo kiedy indziej nie mogą. To dobry ruch.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.