28.08.2019/08:49

Eurocash zwiększył sprzedaż w hurcie i w detalu

W drugim kwartale br. przychody Grupy Eurocash sięgnęły 6,44 mld zł i były o blisko 12 proc. wyższe niż w analogicznym okresie 2018 r. W całym pierwszym półroczu tego roku skonsolidowana sprzedaż wyniosła 11,92 mld zł, co oznacza wzrost o 11 proc. rok do roku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • 0lek 29.08.2019

    Mój sąsiad w ostatnich latach kupił sobie dwa mieszkania z kredytu pod wynajem. Ale czynszu mu nie starcza na ratę do banku (myślał że kupił w dobrej okolicy). Pracuje na etat w hurtowni i niestety dokłada z pensji do raty.

  • darc 29.08.2019

    Czyli bieda. Coraz gorsze wyniki i strojenie min dla giełdy. Nie radzą sobie z detalem absolutnie. W końcu też już nie wiadomo kim są, hurtownikiem?detalistą? czy kim?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.