03.12.2019/12:19

Ewa Borowska, dyrektor generalna Eurocash Franczyza: Delikatesy Centrum chcą być siecią handlową nr 3 w Polsce [PEŁNY WYWIAD]

Jakiś czas temu sieć Delikatesy Centrum próbowała swoich sił na rynku słowackim. Z projektu zrezygnowano, ale ta próba pozwala zapytać, czy Delikatesy Centrum rozważają nadal ekspansję zagraniczną na rynkach krajów sąsiedzkich , takich jak: Czechy, Słowacja, czy Ukraina?

Na Słowacji działał kiedyś jeden sklep, w miejscowości Medzilaborce. Jeden z naszych franczyzobiorców zdecydował się na podjęcie działalności gospodarczej na Słowacji i uruchomienie tam Delikatesów Centrum, ale było to jednorazowe wydarzenie. Sklep został później zamknięty, z różnych względów organizacyjnych i operacyjnych.

Wciąż widzimy duży potencjał do rozwoju w Polsce i jego wykorzystanie jest dla nas priorytetem. Dlatego w najbliższym czasie będziemy się koncentrować na krajowym rynku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.