07.06.2018/17:09

Ewa Chodakowska na gali Perły Rynku FMCG 2018 [WIDEO]

Ewa Chodakowska była gościem specjalnym gali wręczenia nagród dla nowości, które zwyciężyły w badaniach Perły Rynku FMCG 2018 i Perły Rynku Kosmetycznego 2018. Uroczystość odbyła się w czwartek 7 czerwca w Hotelu Bellotto w Warszawie.

Celem badania, które zostało przeprowadzone już po raz 12., było wyłonienie najlepiej przyjętych przez rynek nowości FMCG. Zwycięzców wskazało łącznie 43 ekspertów – członków zarządów oraz managerów ds. zakupów firm handlowych. Wszyscy oni przetestowali w swoich sieciach zgłoszone do badania produkty.

W 12. edycji badania organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, Perłą Rynku FMCG nagrodzono produkty w 26 kategoriach, zaś Perłą Rynku Kosmetycznego – produkty w 16 kategoriach.

Uroczystość zgromadziła właścicieli firm, prezesów, członków zarządu, dyrektorów marketingu, dyrektorów sprzedaży oraz brand managerów branży FMCG.

>> Kliknij i poznaj listę laureatów <<

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.