13.05.2022/11:28

Ewa Tumanow, industry manager retail & e-commerce CEE, Meta gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2022

Ekspertka opowie o Metawersum – najnowszym projekcie właściciela Facebooka, które może zrewolucjonizować świat handlu. Wydarzenie odbędzie się 24 maja w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw.

Ewa Tumanow wygłosi prezentację pt. „Metaverse: Accelerating business leap into the future. Będzie mówić m.in o samej koncepcji metawersum, a także jego wpływie na biznes ze szczególnym uwzględnieniem handlu. Poza tym dowiemy się m.in. o oczekiwaniach konsumentów w zględem nowych technologii w handlu.

Przedstawicielka Mety zajmuje stanowisko industry manager retail & e-commerce CEE. Ewa Tumanow odpowiada za rozwój współpracy z klientami handlowymi i e-commercowymi. Jest również mentorem w takich programach, jak BCG, Women in Tech, czy Startup PFR

Ewa Tumanow jest absolwentką kierunku psychologii oraz Centrum Studiów Amerykańskich. Kształciła się na Uniwersytecie Warszawskim oraz Maastricht University.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze - wydawca magazynu "Wiadomości Handlowe" raz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

Więcej informacji, w tym program wydarzenia, listę gości oraz formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie: www.retailtrends.pl.

>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<

Partnerzy Retail Trends 2022 (fot. wh.pl)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także