24.09.2020/08:57

Ewald Raben nie będzie już członkiem rady nadzorczej Eurocashu. Znamy nazwisko następcy

W związku z rezygnacją ze funkcji członka rady nadzorczej Grupy Eurocash Ewalda Rabena, przewodniczący przedstawił zarządowi innego kandydata. To Przemysław Budkowski, były prezes Allegro.

Jego wybór będzie musiał zostać zatwierdzony na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które planowane jest na 20 października – informuje portal infostrefa.com.

Przemysław Budkowski jest absolwentem zarządzania i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W latach 2005 – 2009 był product marketing managerem na Centralną i Wschodnią Europę w Google. W latach 2009 - 2018 związany był z Grupą Allegro, w której w latach 2009 - 2011 zajmował stanowisko dyrektora marketingu, a następnie prezesa zarządu. Jak napisała firma w komunikacie, Budkowski jest ekspertem w marketingu i handlu elektronicznym, a jego wiedza i umiejętności zawodowe pozwolą na zapewnienie wszechstronności i różnorodności składu Rady Nadzorczej Eurocash S.A.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także