02.06.2020/13:23

Ewtex otworzył salon w CH Auchan Gdańsk

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk dołącza polska marka, oferująca modę męską. Od 3 czerwca klienci galerii mogą zakupić męskie garnitury, koszule i dodatki w salonie firmowym Ewtex, który zajął lokal o powierzchni ponad 70 mkw.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk umożliwia zakupy w ponad 70 salonach i punktach usługowych. Klienci mogą w nich znaleźć różnorodną ofertę w wielu kategoriach. 3 czerwca portfolio najemców gdańskiego obiektu powiększyło się o polską markę Ewtex, oferująca elegancką modę męską.

W salonie firmowym Ewtex, który zajął lokal o powierzchni ponad 70 mkw., klienci znajdą szeroki wybór garniturów męskich, wykonanych z wysokiej jakości tkanin.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest pierwszą galerią handlową, jaka powstała w Gdańsku. Klienci znajdą tu różnorodną ofertę modową dla całej rodziny, liczne punkty usługowe, restauracje i kawiarnie oraz hipermarket Auchan. W obiekcie znajduje się przestrzeń do odpoczynku, interaktywny plac zabaw, a także pokój rodzica z dzieckiem. Na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, salon samochodowy Infinity i stacja paliw Auchan.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Gdańsk odpowiada Ceetrus Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.