20.08.2020/12:52

Firma Strategix CFT z nowym szefem na Polskę i nową strategią dla sektora handlu detalicznego

Mariusz Koczor został mianowany na stanowisko dyrektora generalnego i członka zarządu firmy Strategix CFT specjalizującej się w dostarczaniu zintegrowanych systemów IT, a także rozwiązań wspierających producentów i sieci detaliczne w obszarze category management czy zarządzania łańcuchem dostaw. Nowy szef będzie odpowiadał za zarządzanie całym portfelem rozwiązań i usług w Polsce i krajach Europy Wschodniej.

Zadaniem Mariusza Koczora będzie skuteczne wsparcie procesu pozyskiwania nowych zamówień w ramach działalności operacyjnej, a także przyspieszenie rozwoju sprzedaży i usług w tym strategicznym dla firmy regionie. 

- Ze względu na coraz szybszy rozwój rynku detalicznego i przyspieszającą transformację cyfrową w handlu nasza firma stoi przed ambitnym zadaniem wsparcia zarówno producentów i sieci detalicznych, tak aby mogły poradzić sobie z wyzwaniami, które przed nimi stawia niezwykle konkurencyjny rynek. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i doradztwo w obszarze łańcucha dostaw, zarządzania kategoriami, omnichannel i nowych technologii wspierających pracę sklepu. Dzięki temu jesteśmy w stanie realnie pomóc naszym partnerom w podniesieniu konkurencyjności biznesu i zwiększeniu sprzedaży – mówi dyrektor generalny firmy Strategix CFT.

Mariusz Koczor ma ponad 24-letnie doświadczenie w sektorze detalicznym. Przed objęciem funkcji dyrektora generalnego Strategix CFT był dyrektorem wysokiego szczebla w wielu europejskich firmach dystrybucyjnych, takich jak Jeronimo Martins Polska, Fozzy Group na Ukrainie, czy CBA na Słowacji. Kierował działami zarządzania przestrzenią sklepową, łańcuchem dostaw i logistyki. Ma także doświadczenie w tworzeniu nowych marek w handlu detalicznym.

Prowadził również własną firmę konsultingową, która specjalizowała się w doradztwie z zakresu zarządzania kategoriami

Strategix CFT to globalna firma oferująca zintegrowane rozwiązania, a także powiązane usługi doradztwa IT, category management oraz zarządzania łańcuchem dostaw. – Dzięki wykorzystaniu wiedzy technicznej i fachowej w zakresie procesów biznesowych, a także wymaganej infrastruktury informatycznej firma pomogła wiodącym sprzedawcom detalicznym i producentom na całym świecie w opracowaniu i bezproblemowej integracji innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań biznesowych – podkreśla Mariusz Koczor.

Spółka Strategix CFT powstała po połączeniu niemieckiej butikowej firmy doradczej Strategix Enterprise Technology GmbH i przedsiębiorstwa usług IT z Chicago CFT Inc. Firma funkcjonuje od ponad 25 lat doświadczenia i działa w Niemczech, Polsce, Rosji i USA. Spółka zatrudnia ponad 200 pracowników na całym świecie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Grzegorz 24.08.2020

    Brawo Mariusz!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także