22.10.2018/11:10

Forum Polskiego Handlu kończy działalność [TYLKO U NAS]

Forum Polskiego Handlu, związek pracodawców zrzeszający podmioty z polskim kapitałem, m.in. sieci Polomarket, Piotr i Paweł, Topaz i Media Expert, zostanie zlikwidowany - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Bezpośrednią przyczyną rozwiązania FPH jest spadek liczby członków związku poniżej minimalnego progu zapisanego w ustawie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Polak Polakowi taki zagotował los 11.12.2018

  Haha co za życzliwa (fragment komentarza usunięty przez moderatora)... z tego co wiem i pamiętam z artykułów to kolejno właściciele mila zdecydowali o wyjściu z rynku tzn wystawili się na sprzedaz (pod logo polo i z zaopatrzeniem z cl polo sprzedać byłoby ciut trudne więc powstała mila), Stokrotka została sprzedana, a PiP utracił płynność (jakby kiedykolwiek jako całość miał dobra kondycję). to całe forum powstało dla lobby krajowego kapitału w rządzie w momencie próby wprowadzenia podatku od sieci.

 • przerost??? 06.12.2018

  ... to zastanawiające.. czego by POLOmarket nie próbował to się rozpada...Mila... "koalicja" ze Stokrotką, GH PL plus, teraz Forum.. oj chyba gdzieś macie problem...

 • ? 23.10.2018

  ???
  a w jakim obszarze działa nasze prawo podatkowe i ogóle prawo? Całego kraju, który nazywany jest Polska (RP). Handel w Polsce. Forum Polskiego Handlu.
  gdzie tu rasizm?

 • podatnik 22.10.2018

  dlaczego organizacja może zakładać dyskryminację ze względu na narodowość? rozwaliłbym taką organizację i wsadziłbym do więzienia za rasizm/wykluczenie na tle etnicznym

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.