12.12.2018/11:48

Franczyzobiorcy Żabki protestowali w środę pod Sejmem

W środę odbyła się demonstracja franczyzobiorców sieci Żabka oraz przedstawicieli handlu niezależnego pod Sejmem. W dwugodzinnej manifestacji wzięło udział ponad 20 osób skupionych w ruchu Nie dla Dyskryminacji Franczyzy. Przedsiębiorcy apelowali o zawieszenie prac nad nowelizacją ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, która ich zdaniem "od początku była przykładem złego i społecznie szkodliwego prawodawstwa".

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Polak 04.01.2019

  Czas już pozbyć się tow. Kaczyńśkiego i jego bandy neobolszewików, którym wydaje się, że mogą centralnie sterować polską gospodarką!

 • hipolit 16.12.2018

  @edzia 74 najłatwiej wymagać od kogoś nie ma tak dobrze, zakupów w niedziele nie zrobisz , nikt ci natomiast nie zakazuje otwierania własnego sklepu i wtedy zasuwaj sobie do woli w niedziele ale nie wymagaj od kogoś aby ci usługiwał w niedziele

 • edzia74 14.12.2018

  chcę robić zakupy wtedy kiedy mam czas i ochotę na to, choćby właśnie w niedzielę! żyjemy wciąż wierzę że w wolnym kraju więc dlaczego ktoś mi ogranicza możliwość zrobienia zakupów w niedzielę???

 • Nicknick 13.12.2018

  Mogą sami stanąć za ladą więc nie wiedzę problemu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.