Franczyzodawcom trudno się pogodzić z tym, że to nie oni będą dyktować warunki
Franczyzobiorcy nie zawsze się czuli bezpieczni, do Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców (MŚP) spływały liczne skargi na franczyzodawców. Na co się skarżą i czego się boją przedsiębiorcy działający w ramach sieci franczyzowych odpowiedział Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców podczas Targów Franczyzy w Warszawie. Odpowiedział też na pytanie dlaczego Kodeks Dobrych Praktyk we Franczyzie nie wystarczył i zastąpi go ustawa regulująca rynek franczyzy.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.
Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus
Posiadasz subskrybcję? Zaloguj się.
-
Dostęp 30 dni19.99 zł - 30 dni
-
Prenumerata roczna WH Plus399.99 zł - 365 dni
- Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
- Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
- Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
- 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
- Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
- Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
- Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
- Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
2 komentarze
-
04.11.2022
Francuzi z Auchan nie lepsi
-
03.11.2022
Nie jest tajemnicą że przeciwnikami ustawy była Żabka. To korporacja w której PR jest na pierwszym miejscu. Mamy XXI wiek ale cwaniactwo tej korporacji jest przerażające.
7