25.05.2017/15:25

Galeria Emka otwarta po metamorfozie. Obiekt jest wynajęty w 92 proc.

Koszalińska Galeria Emka 20 maja została reotwarta po rocznej przebudowie i ponownej komercjalizacji. Jej właściciele zapewniają, że w dniu otwarcia obiekt odwiedzony został przez prawie 30 tys. klientów, a najemcy odnotowali rekordowe obroty.

W obiekcie należącym do brytyjskiej firmy London & Cambridge Properties znaleźć można salony i sklepy takich marek, jak Pepco, Rossmann, RTV Euro AGD, Grey Wolf, Giacomo Conti, Carry, Top Secret, Martes Sport, Genetic, CCC oraz Deichmann. 8 proc. powierzchni Galerii Emka pozostaje nieskomercjalizowane.

W dniu ponownego otwarcia obiektu klienci Galerii Emka mogli liczyć na rabaty do niektórych sklepów sięgające 70 proc. Dla mieszkańców Koszalina i okolic przygotowano także - we współpracy z lokalnymi instytucjami kulturalnymi - wydarzenia artystyczno-rozrywkowe, w tym koncert Margaret i pokaz fajerwerków.

Galeria Emka została otwarta w 2002 roku i jest najdłużej działającym centrum handlowym w Koszalinie. Powierzchnia obiektu to 22 tys. mkw. Na tym obszarze ulokowano 45 sklepów oraz 12 punktów usługowych, restaurację, cztery punkty gastronomiczne, kawiarnię, lodziarnię i salę zabaw dla dzieci.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.