15.09.2016/08:33

Agnieszka Nowak została dyrektorem Galerii Północnej w Warszawie

Agnieszka Nowak od sierpnia sprawuje funkcję dyrektora Galerii Północnej w Warszawie. Inwestor obiektu, spółka GTC SA, powoli kompletuje już zespół operacyjny, który będzie zarządzał budynkiem.

Nowak od ponad 10 lat związana jest z branżą centrów handlowych. Swoją karierę w tym sektorze rozpoczynała od stanowiska dyrektora marketingu w łódzkiej Manufakturze, gdzie odpowiadała za przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej, rozwiązania taktyczne, PR oraz szerokie spektrum działań na rzecz lokalnej społeczności. Nowa dyrektor Galerii Północnej zdobyła też szerokie doświadczenie w zarządzaniu centrami handlowymi na arenie międzynarodowej, m. in.: w Sankt Petersburgu czy w Ałmaty.

W Galerii Północnej Agnieszka Nowak będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie obiektem, a w szczególności za opracowanie i wdrożenie strategii wprowadzenia marki na rynek, działania operacyjne z zakresu zarządzania centrum handlowym.

Galeria Północna zlokalizowana jest przy ul. Światowida w Warszawie. Obiekt, którego powierzchnia wyniesie ponad 64 tys. mkw., oddany zostanie do użytku w drugim kwartale 2017 r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.