21.02.2017/10:01

Gemini Park Tychy będzie dostosowany do omnichannel

Pomimo trudnych warunków pogodowych budowa Centrum Handlowego Gemini Park Tychy wkracza już w fazę prac związanych z wykończeniem obiektu. Deweloper, Gemini Holding, zaplanował otwarcie obiektu na jesień 2017 roku. Budowa trwa od stycznia 2016 r.

Gemini Park Tychy będzie nowoczesnym centrum handlowym. Na powierzchni 36 tys. mkw. znajdzie się ponad 130 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Centrum swoim zasięgiem obejmie 1,5 mln mieszkańców Górnego Śląska. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu działają z powodzeniem TESCO, OBI oraz Saturn, co przyczynia się do postrzegania lokalizacji przez konsumentów jako terenów powiązanych z handlem. Wybudowanie nowoczesnej galerii dopełni tę przestrzeń, tworząc formułę power center.

– Tychy to świetna lokalizacja dla tego typu inwestycji. Współczynnik nasycenia powierzchnią handlową w mieście jest niski - wynosi 325 mkw./ 1 tys. mieszkańców, a sam  powiat tyski plasuje się na 10 miejscu w rankingu siły nabywczej polskich powiatów. Te dane stanowią potwierdzenie wyników badań i analiz, które przeprowadzaliśmy przez rozpoczęciem inwestycji - Gemini Park Tychy jest obiektem, którego brakowało w okolicy, dlatego jestem przekonana, że będzie atrakcyjnym miejscem dokonywania zakupów, jak i spędzania wolnego czasu - mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca Gemini Holding.

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding. Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.