13.03.2020/06:59

Gerd Chrzanowski nowym szefem Grupy Schwarz, właściciela sieci Lidl i Kaufland

Nadchodzi zmiana pokoleniowa w Grupie Schwarz, czyli właścicieli sieci sklepów Lidl i Kaufland. Dotychczasowego dyrektora generalnego Klausa Gehriga zastąpi Gerd Chrzanowski - donosi "Handelsblatt". To zmiana przygotowywana od ponad roku.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Amanda 15.03.2020

    Tyle kosztuj życie polaka1000zl a jak dawali podwyżki to 100 zł na miesiąc. A szef sprzedaży swoim płaci po kilka tys zł ale to rodzina koledzy itp teraz nawet nie przyjeżdżają albo siedzą u biurze dyr bo się boją kontaktu z ludźmi. Szef sprzedaży jest najbardziej skoru.... W sieci obstawia tylKo swoimi ludźmi. Tam panuje kolesiostwo i znajomi. Jeden wielki syf

  • ertuz 13.03.2020

    Kiedy będą ograniczone godziny pracy sieci handlowych typu Lidl I Kaufland w związku z wirusem wszędzie apele o zostawanie w domu prace zdalną unikanie zbiorowisk i skupisk ludzkich -czy pracownicy sieci Lidl i Kaufland to są jacyś inni ich i ich rodzin wirus nie dotyczy ? dlaczego ludzie którzy w tym okresie czasu pracują 3 razy ciężej ze względu na durny szał za dziadowskie pieniądze mają się jeszcze dodatkowo narażać -taniej siły roboczej nie szkoda ? czy Pan Chrzanowski dorzuci mi się do pogrzebu dziadka jeżeli w markecie pracując ponad siły przyniosę wirusa do domu i pozabijam członków rodziny.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.