06.09.2016/12:45

GH PL Plus wprowadzi wspólną markę dla produktów dziecięcych

Grupa zakupowa GH PL Plus, którą tworzą firmy Bać-Pol, Piotr i Paweł, Polomarket i Topaz planuje wprowadzić na rynek wspólną markę dla produktów dziecięcych. – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

- Planujemy wprowadzić zupełnie nową markę dla kategorii produktów dla dzieci, wspólną dla wszystkich sieci i w bardzo dobrej jakości – mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Waldemar Mirocha, prezes zarządu w GH PL Plus.

Jak wyjaśnia Waldemar Mirocha, prezes zarządu w GH PL Plus nowy projekt to duże wyzwanie dla grupy, szczególnie że produkty dla dzieci to bardzo wrażliwy i wymagający rynek. - Jednocześnie jest on niezwykle ważny dla oferty sklepów, ponieważ mają duży wpływ na ogólny obrót placówek handlowych. 

Grupa pracuje aktualnie nad projektem z trzema agencjami.

Kiedy pierwsze produkty pojawią się na rynku? - Z pierwszą grupą asortymentową, którą stanowić będą pieluchy, zamierzmy wystartować w połowie października. Mamy dograny kontrakt na dostawy, konkurencyjną cenę za najwyższą dostępną obecnie jakość w technologi flexi, finiszujemy z projektami opakowań – wyjaśnia prezes zarządu w GH PL Plus,

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.