17.05.2017/07:00

GK Specjał chce wspólnie z hurtowniami z całej Polski stworzyć nowy projekt

Krzysztof Tokarz, prezes rzeszowskiej Grupy Specjał oferuje wsparcie hurtowniom działającym na krajowym rynku FMCG i zaprasza je do przystąpienia, do projektu „Partnerstwo dla handlu”. Nowy projekt Specjału ma za zadanie poprawić konkurencyjność polskich hurtowników względem dyskontów i zagranicznych sieci handlowych.

Krzysztof Tokarz liczy, że projekt zostanie zbudowany na partnerskich zasadach między firmami i przełoży się na dynamiczny rozwój dzięki osiągniętym efektom synergii.

Specjał szuka partnerów prowadzących działalność hurtową, które mają bazę klientów, a których potencjalny rozwój jest ograniczony ze względu na brak środków finansowych, zaplecza detalicznego, doświadczenia, wsparcia informatycznego, czy warunków zakupowych. Jak podkreśla przedstawiciel firmy Specjał, te właśnie elementy są potencjałem rzeszowskiego hurtownika.

Krzysztof Tokarz zapewnia, że firmy, które zdecydują się na współpracę w ramach „Partnerstwa dla handlu” otrzymają od jego firmy wsparcie i know-how, które przełożą się na rozwój biznesu uczestników projektu.

Szef GK Specjał wystosował ws. powołania takiego projektu specjalny list do firm dystrybucyjnych działających na rynku FMCG. Podkreślił, że grupa jest obecnie na etapie wdrażania kilku podobnych projektów. A współpraca z dwoma partnerami okazała się sukcesem.    

Grupa Kapitałowa Specjał działa na rynku ponad 27 lat. Firma ma na terenie kraju 12 oddziałów własnych i zarządzała siecią ponad 5600 placówek handlowych (pod szyldami Nasz Sklep i LD Holding).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.