09.03.2017/10:44

GK Specjał ma obecnie ponad 5550 sklepów franczyzowych

Grupa Kapitałowa Specjał podsumowała I kw. 2017 r. w obszarze rozwoju sieci sklepów detalicznych. Jak podkreślają przedstawiciele firmy pierwsze trzy miesiące br. obfitowały w otwarcia kolejnych placówek handlowych pod szyldem Delikatesy Premium. Miały one miejsce w prawie każdym oddziale firmy. Franczyza GK Specjał to obecnie ponad 5550 sklepów.

Jako pierwszy w 2017 r. uruchomiony został sklep w Zabrzu. Placówka przeszła gruntowny remont.  Została powiększona i na nowo wyposażona. Dało to możliwość poszerzenia asortymentu, w szczególności produktów świeżych. 

Kolejny sklep ruszył w oddziale gdańskim w Wejherowie. Na powierzchni 400 mkw. zostały wdrożone  planogramy ułożenia asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe. Zdecydowanie polepszyło to wizerunek sklepu i łatwość odnalezienia  produktów przez klientów. Sklep może się teraz pochwalić ekspozycją i sprzedażą warzyw oraz owoców, ale także doskonałym stoiskiem mięsno - wędliniarskim, co sprzyja prezentacji oferty. 

Oddział Wrocław  otworzył sklep Delikatesy Premium  w Szybowicach. To już piąty sklep w takim formacie uruchomiony we współpracy z jednym partnerem. Warto powiedzieć, że sklep, jak również poprzednio otwarte placówki, przeszedł generalny remont z wdrożeniem standardów wyposażenia obowiązujących w sieci Delikatesy Premium. 

W miejscowości Kozłów w oddziale krakowskim  ruszył sklep, który  po rozbudowie  posiada  250 mkw. powierzchni sprzedażowej. Postawiono tu na różnorodność i duży wybór asortymentu z każdej grupy towarowej. Dlatego śmiało można powiedzieć, że w pobliżu nie ma tak dobrze zaopatrzonego sklepu. 

W oddziale Rzeszów otwarto w Nowej Dębie Delikatesy Premium, których właścicielem jest  Dariusz Wolak. Sklep przeszedł generalny remont wnętrza. Z kolei na zewnątrz została zastosowana nowoczesna wizualizacja dedykowana temu formatowi sieci. W placówce zastosowano wszystkie standardy Delikatesów Premium, a ponadto  przygotowano duże profesjonalne  stoisko mięsno- wędliniarskie oraz piekarnicze z piecem do wypieku świeżego pieczywa. 

Delikatesy Premium otworzyły swój nowy sklep także w Brzyskiej Woli. Sklep w tym formacie jest już kolejnym sklepem Gminnej Spółdzielni w Leżajsku uruchamianym właśnie pod tym brandem. Placówka o powierzchni około 200 mkw. powstała z powiększenia  dawnego sklepu liczącego około 70 mkw. Stworzono także wygodny parking dla  klientów. 

Warto dodać, że w tym samym czasie  przeprowadziliśmy  remodelling sklepu GS Leżajsk w miejscowości  Dębno w formacie Nasz Sklep. Wprowadzono nowe regały,  samoobsługę oraz układ towaru z podziałem na grupy asortymentowe. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.