04.05.2017/09:15

GK Specjał organizuje Dzień Handlowca

W piątek 26 maja br. w Rzeszowie w Rezydencji Alabaster odbędzie się już po raz trzeci Dzień Handlowca – spotkanie o charakterze targowym zorganizowane przez oddział rzeszowski Grupy Kapitałowej Specjał. Impreza ma charakter handlowy, ale będzie też okazją do spotkań biznesowych. Odbędzie się także zebranie franczyzobiorców sieci zarządzanych przez GK Specjał.

W trzeciej edycji Dnia Handlowca, organizowanego przez oddział rzeszowski GK Specjał, swoją ofertę handlową zaprezentuje ponad 120 wystawców – przedstawicieli branż FMCG i HoReCa. Zachętą do zawierania transakcji dla właścicieli sklepów będą z pewnością atrakcyjne promocje i niższe ceny. Pojawią się również nowości. Wielu producentów zapowiedziało także organizację degustacji i pokazów kulinarnych w plenerze.

Aby dodatkowo zachęcić kupców do skorzystania z oferty handlowej organizator przygotował akcję sprzedażową. Uczestnicy, którzy podczas Dnia Handlowca dokonają zakupów wg określonych zasad otrzymają oryginalną koszulkę z podpisami siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. Drużyna profesjonalnych zawodników piłki siatkowej zmierzy się ponadto z uczestnikami Dnia Handlowca w specjalnie zorganizowanym meczu na wesoło.

W czasie wydarzenia odbędzie się również Rada Nadzorcza PSH Nasz Sklep, Walne Zgromadzenie akcjonariuszy oraz zebranie franczyzobiorców.

Dodatkowo w programie części handlowej zaplanowano blok pokazów – Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas wakacji? – przygotowany przez Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego. Z kolei Cezal Rzeszów na swoim stoisku zaprezentuje nowości asortymentowe, a Specjał Finanse przedstawi aktualne promocje i rabaty.

Tradycyjnie na zakończenie całodziennej imprezy zaplanowany został Bal Handlowca, w którym weźmie udział około 470 osób. Tym razem wśród atrakcji znalazł się występ artystyczny wokalistki Małgorzaty Boć oraz zespołu Meffis.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.