17.11.2016/12:49

GK Specjał wprowadza koncept Winoteka

Grupa Kapitałowa Specjał, która zarządza m.in. sieciami detalicznymi Nasz Sklep i Livio wprowadza do swoich placówek koncept "Winoteka", czyli specjalnego regału z wyselekcjonowanymi winami.

- Obecnie "Winoteka" jest obecna w ok 20 naszych sklepach, ale wkrótce ta liczba znacznie się zwiększy. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie nowego konceptu do ok. 200 sklepów – mówi Janusz Demitraszek, dyrektor zakupów w sieci Nasz Sklep.

Nowy projekt jest skierowany do sklepów, z którymi GK Specjał współpracuje. Partner otrzymuje bezpłatnie od firmy podświetlany regał klasy premium, a w zamian ma utrzymywać ustalony asortyment. Na półkach „Winoteki” pojawiły wina, które najlepiej rotują na polskim rynku.  - Ustaliliśmy dla nich specjalne ceny – mówi Maciej Czerwiński,  dyrektor marketingu GK Specjał.

I dodaje: - Stwarzamy klientom świetne warunki do konkurowania z handlem nowoczesnym oraz dyskontami.

Przypomnijmy, że w ramach Grupy Kapitałowej Specjał działa obecnie 5600 sklepów detalicznych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.