02.03.2022/12:08

Global Cosmed niepokoi się możliwym zakłóceniem pracy firm transportowych. Organizuje też pomoc dla uchodźców na granicy

Grupa Global Cosmed odniosła się do sytuacji polityczno-militarnej na Ukrainie obawiając się w dłuższej perspektywie ryzyka nieterminowej realizacji zobowiązań dostaw związanego z nagłym brakiem kierowców we współpracujących z nią firmach transportowych. Spółka prowadzi jednocześnie działania pomocowe dla uchodźców wysyłając na granicę środki higieniczne i czyszczące zarówno dla potrzebujących, jak i do utrzymania porządku w miejscach przyjęcia uciekających przed wojną osób.
 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także