28.01.2021/11:28

Glovo dostarcza do domu testy na koronawirusa

Glovo – aplikacja dostarczająca do domu zakupy – poinformowało wczoraj, że dostarcza także profesjonalne testy do wykrywania koronawirusa na terenie rodzimej Hiszpanii i Rumunii.

Testy serologiczne uznawane przez placówki medyczne od wczoraj można zamówić także do domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez Glovo i poczekać na doręczenie. 

Przypomnijmy, że Glovo dostarcza zakupy z marketów, małych sklepów, kawiarni, restauracji, stacji benzynowych sklepów branżowych, może także posłużyć jako kurier kiedy np. zapomnieliśmy telefonu lub nagle musimy dostarczyć komuś klucze od mieszkania. 

W Polsce od początku pandemii ciężko jest skorzystać z dostawy produktów z aptek, ale dostarczanie zakupów z innych punktów działa jak zwykle.

Pod koniec ubiegłego roku platforma ogłasiła start nowego obszaru działalności biznesowej – Q-Commerce. To pionierskie rozwiązanie prowadzące do trzeciej generacji branży commerce. Dzięki niemu firma zrealizuje dostawy dowolnych artykułów zamówionych za pośrednictwem aplikacji w przestrzeni miejskiej w maksymalnie pół godziny.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także