30.09.2018/09:26

Green Caffè Nero ma już 65. kawiarni. W planach dalszy rozwój sieci

Sieć Green Caffè Nero uruchomiła właśnie nowy, 65. kawiarnię na polskim rynku. Placówka mieści się w budynku biurowym przy ul. Bobrowieckiej 8 na warszawskim Mokotowie. W 2018 r. sieć otworzyła już 7 kawiarni - 5 w Warszawie oraz po jednej w Krakowie i Wrocławiu.

Agata Milewska, Brand Manager Green Caffè Nero wskazuje, że to nie koniec ekspansji na rok obecny. - Mamy już podpisane kolejne trzy umowy na otwarcie kawiarni do końca 2018 r. tj. dwóch w Krakowie i jednej w Warszawie. Jesteśmy obecnie na etapie negocjacji kolejnych umów -  mówi Agata Milewska.

- Każdego roku otwieramy średnio ok. 10 kawiarni rocznie i mamy zamiar utrzymać taką dynamikę rozwoju – dodaje przedstawicielka sieci kawiarni Green Caffè Nero.

Kawiarnia Green Caffè Nero przy ul. Bobrowieckiej 8 została zaprojektowana tak, by łączyć funkcje dodatkowych miejsc do pracy dla użytkowników biurowca z przestrzenią, gdzie popołudniami oraz w weekendy toczy się życie lokalnej społeczności. Znana na rynku koncepcja, z powodzeniem realizowana przez Green Caffè Nero od kilkunastu lat, stanowi odpowiedź na zmieniające się oczekiwania społeczne. W ciągu dnia 180-metrowy lokal jest miejscem spotkań dla pracowników biurowca, pełniącym czasami funkcję dodatkowej salki konferencyjnej lub oazą wytchnienia przy kawie pomiędzy projektami. Wieczorami i podczas weekendów kawiarnia zmienia się w centrum życia lokalnej społeczności, gdzie możemy porozmawiać z sąsiadami czy znajomymi, pochylając się nad filiżanką kawy i  ciastem. - Naszym celem zawsze była i niezmiennie jest aktywizacja lokalnego życia, biurowego czy okolicznych mieszkańców – podkreśla Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero w Polsce.

Marka Green Caffè Nero została stworzona w 2012 r. przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Green Caffè Nero ma 65 kawiarni w Polsce.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • aneta 07.11.2020

    Na zapleczu brud i kawa ze zmiotków z podłogi. Gorąco nie polecam.

  • Brygida 07.11.2020

    Na zapleczu brud i kawa ze zmiotków z podłogi. Gorąco nie polecam.

  • Adam Ringer 30.09.2018

    Green salmonellero

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.