16.01.2020/23:25

Green Generation nie istnieje? Młodzi Polacy nie interesują się ekologią

Według badania "Green Generation", przeprowadzonego przez Mobile Institute Polacy raczej nie śledzą informacji o stanie środowiska. Tematem tym interesuje się jedynie 32 proc. badanych. Szczególnie niskie zainteresowanie widać wśród młodych osób, odpowiednio 24 proc. wśród nastolatków i 14 proc. w grupie 19-24 lata. Informacje dotyczące stanu i zmian środowiska naturalnego śledzi też jedynie 23 proc. mężczyzn w porównaniu do 43 proc. kobiet.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pozhoga 17.01.2020

    Bardzo niepoprawne politycznie te wyniki. No cóż - tym gorzej dla nich: odpowiedzią będzie oczywiście jeszcze więcej eko-propagandy. Gdyby była naprawdę demokracja, to po takich wynikach natychmiast powinniśmy przestać marnować pieniądze na drogie i najwyraźniej niepotrzebne eko-rozwiązania. Ale w takich przypadkach nie ma demokracji - w takich przypadkach jaśnie oświecone elity wiedzą lepiej i zrobią po swojemu...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.