18.11.2020/11:36

Grupa Chorten ma już na Mazowszu ponad 300 sklepów. W samej stolicy już ponad 100

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten notuje systematyczny rozwój w zakresie liczby umów partnerskich, także jeśli chodzi o spółki regionalne. Grupa Chorten Mazowsze przekroczyła właśnie liczbę 300 placówek, w całej Grupie Chorten jest natomiast ponad 2000 punktów polskich detalistów.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia nastąpi otwarcie kolejnego sklepu z logo Chorten, przy ul. Wrocławskiej w Warszawie. Będą to kompaktowe delikatesy, wśród zabudowy wielorodzinnej, z szeroką ofertą ogólnospożywczą w tym z produktami świeżymi.

W samej stolicy Grupa Chorten Mazowsze ma już ponad 100 punktów polskich detalistów.

– Udaje nam się pozyskiwać nowych partnerów do współpracy w województwie mazowieckim, oferując im korzystne warunki handlowe u producentów i dystrybutorów. Dołączają do nas zarówno właściciele od lat prowadzący sklepy detaliczne, jak i osoby, które postanowiły uruchomić zupełnie nową placówkę. Wkrótce planujemy między innymi otwarcie sklepu w Warszawie przy ul. Wrocławskiej na Bemowie – mówi Agnieszka Woźniak, dyrektor handlowy Grupy Chorten Mazowsze.

Tylko w tym roku Grupa Chorten Mazowsze pozyskała 26 nowych partnerów do współpracy, prowadzących sklepy ogólnospożywcze i alkoholowe. Powiększa się też sukcesywnie ilość sklepów z odświeżonym brandingiem.

– Wiele placówek naszych kluczowych partnerów przeszło już wizualną zmianę, a w następnym roku planujemy kolejne działania, dzięki którym nasze logo będzie jeszcze bardziej widoczne, a sklepy zyskają na nowoczesności – podkreśla Agnieszka Woźniak.

Sklepy pod szyldem Grupy Chorten działają już w całym kraju, jest ich ponad 2030. Osiągnięcie zasięgu ogólnopolskiego było strategicznym planem firmy na 2020 rok.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także