06.08.2018/14:33

Grupa Chorten szybko rośnie. Tylko w lipcu sieci przybyło 26 nowych partnerów

Najnowsza inwestycja detalistów zrzeszonych w Grupie Chorten to projekt zrealizowany w ramach w mikrosieci Delikatesy Kulfon. Nowoczesny obiekt na 600 m kw. powierzchni handlowej został otwarty w miejscowości Mrozy w woj. mazowieckim. To ósme Delikatesy Kulfon, które działają w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten.

Trzy sklepy Kulfon funkcjonują już w Warszawie, a pozostałe w miejscowościach Celestynów, Kołbiel, Siennica i Grodzisk Mazowiecki. Najnowszy market w Mrozach to nowoczesny parterowy budynek, który powstał specjalnie na potrzeby tej działalności. Posiada trzy boksy kasowe oraz odrębną kasę na stoisku alkoholowym z szeroką ofertą win i mocniejszych trunków. Delikatesy oferują klientom dobrze zaopatrzoną ladę mięsną, świeże owoce i warzywa, jest tu stoisko z pieczywem, lodówki produktami mlecznymi, napojami i piwem oraz oczywiście regały z asortymentem pakowanym. Zmotoryzowani kupujący do dyspozycji mają duży utwardzony parking na 1500 m kw. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

– Jest to nasz drugi sklep, który został przygotowany według sprawdzonego standardu, gwarantującego klientom wygodne zakupy. W planach mamy już kolejną inwestycję – zapowiada Marcin Sibilski, współwłaściciel Delikatesów Kulfon.

– Delikatesy Kulfon są marką samą w sobie, a jednocześnie jedną z wizytówek Grupy Chorten. To przykład na to, że współpracujący z nami polscy detaliści są w stanie rozwijać biznes i otwierać kolejne punkty, chętnie odwiedzane przez klientów. Cieszą nas nowe inwestycje i to, że do grupy dołączają cały czas kolejne prosperujące sklepy, których właściciele dzięki nam uzyskują lepsze warunki handlowe u producentów i dystrybutorów. Tylko w lipcu podpisaliśmy 26 nowych umów partnerskich – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Obecnie w Grupie Chorten jest już ponad 1380 punktów detalicznych w 9 województwach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.