28.05.2018/12:53

Grupa Chorten uruchomiła nowoczesny portal dla klientów i partnerów biznesowych

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten uruchomiła nową stronę internetową. Daje ona ciekawe możliwości, jeśli chodzi o klientów, współpracę z producentami, jak i prezentację sklepów partnerskich Chortenu.

Nowoczesna witryna www.chorten.com.pl to wirtualna reprezentacja wszystkich ponad 1330 zrzeszonych w grupie sklepów. W jednym miejscu można zobaczyć ofertę zarówno placówek detalicznych współpracujących z białostocką centralą, jak i ze spółkami Chorten Mazowsze, Chorten Radom, Chorten Warmia-Mazury oraz Stowarzyszeniem Kupców i Przedsiębiorców Polskich "ELITA".

– Strona internetowa to istotne narzędzie do kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi, więc chcieliśmy dostosować witrynę do ich oczekiwań, a jednocześnie skorzystać z nowych technologii, takich jak choćby glokalizacja. Nasz portal ma świeży, przyjazny layout, delikatną grafikę z motywami kulinarnymi, a poruszanie się po nim jest bardzo intuicyjne. Strona oczywiście dostosowana jest także do użytkowania na urządzeniach mobilnych – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Na stronie prezentowane są promocyjne oferty produktowe spójne dla wszystkich regionów, a także poszczególne promocje – gazetowe i plakatowe przypisane do konkretnego sklepu. Swój sklep można wybrać z interaktywnej mapki lub listy. Na karcie każdego sklepu zaznaczone jest, czy ma ono stoisko alkoholowe i ladę mięsną.

Na witrynie Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten powstał też panel dla potencjalnych partnerów prowadzących sklepy różnej wielkości, którzy mogą szybko dowiedzieć się o warunkach współpracy i skontaktować się w tej sprawie za pomocą krótkiego formularza.

W ciekawy sposób eksponowane są aktualności. Nowością jest także dział „inspiracje”.

– Obecne klient szuka na stronach internetowych sklepów nie tylko promocji. Oczekuje od branży spożywczej ciekawego contentu, a więc informacji o nowinkach produktowych i kulinarnych inspiracji, dlatego postanowiliśmy zaproponować i taką formę komunikacji – dodaje Monika Kosz-Koszewska, dyrektor marketingu i rzecznik prasowy Grupy Chorten.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.