07.01.2021/15:19

Grupa LVMH przejęła kultową markę Tiffany

LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, wiodący producent artykułów luksusowych, ogłosił dzisiaj finalizację przejęcia firmy Tiffany & Co.

Przejęcie kultowej amerykańskiej firmy jubilerskiej oznacza głębokie zmiany w dziale zegarków i biżuterii LVMH. – Z przyjemnością witam Tiffany i wszystkich utalentowanych pracowników firmy w naszej grupie. Tiffany to kultowa marka i kwintesencja światowego sektora jubilerskiego – komentuje przejęcie Bernard Arnault, prezes i dyrektor generalny LVMH.

– Z zaangażowaniem będziemy wspierać Tiffany z takim samym oddaniem i pasją, z jaką przez lata odnosiliśmy się do każdego z naszych prestiżowych Maisonów. Z optymizmem patrzymy na zdolność Tiffany do przyspieszenia rozwoju, wprowadzania innowacji. Wierzymy, że produkty marki pozostaną w czołówce najbardziej cenionych przez naszych wymagających klientów – dodał.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także