31.10.2017/10:04

Grupa Muszkieterów inwestuje na ścianie wschodniej

Grupa Muszkieterów ruszyła z budową supermarketu Bricomarché w Świdniku na Lubelszczyźnie. Jak donosi spottedlublin.pl w planach jest także sklep Intermarché.

Budowa marketu Bricomarché w Świdniku już się rozpoczęła. Ciężki sprzęt wjedzie na działkę u zbiegu ul. Żwirki i Wigury, Jana III Sobieskiego i Sportowej. Planowany termin otwarcia sklepu to II kwartał 2018 roku. Market ma mieć 2 tys. mkw. Klienci znajdą w nim artykuły do majsterkowania, dekoracyjne, budowlane i związane z ogrodem.

Oprócz sklepu typu dom i ogród w planach francuskiego operatora jest też budowa sklepu Intermarché. Grupa nie chce jednak podać konkretnych terminów realizacji inwestycji.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 378 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ok. 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.