02.12.2016/10:31

Grupa Muszkieterów otwiera kolejne sklepy

Grupa Muszkieterów, do której należą sieci Intermarche i Bricomarchce uruchomiła w drugiej połowie roku kilka nowych sklepów. Większość nowo otwartych placówek stanowiły sklepy typu „dom i ogród”.

1 grudnia ruszył pierwszy supermarket Intermarché w Lubinie przy ul. Słowiańskiej. To 232. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 31. w województwie dolnośląskim.

30 listopada w Łomży został otwarty pierwszy sklep Bricomarché w tym mieście. To 134. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 3. w województwie podlaskim. W tym samym dniu ruszył pierwszy sklep Bricomarché w Skórzewie. To 133. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 23. w województwie wielkopolskim.

24 listopada supermarket spożywczy Intermarché w Szczecinie zmienił swoją lokalizację. Sklep działający do tej pory przy ul. Chopina 35 przeniósł się do nowego budynku, mieszczącego się przy tej samej ulicy, ale pod numerem 27.

- Bardzo się cieszymy z tej przeprowadzki, ponieważ poprzedni budynek nie był w stanie dłużej zaspokajać naszych rosnących potrzeb. Wierzę, że w nowej lokalizacji będziemy mogli rozwinąć skrzydła, by zapewnić naszym klientom wygodniejsze i bardziej kompleksowe zakupy - mówią Grażyna Skiba-Antczak i Jerzy Antczak, właściciele supermarketu Intermarché w Szczecinie. 

27 października został otwarty pierwszy supermarket Intermarché w Tomaszowie Mazowieckim. To 232. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 16. w województwie łódzkim zlokalizowany jest w Galerii Tomaszów. W sklepie zostanie zatrudnionych ok. 50 nowych pracowników.

W środę, 26 października ruszył pierwszy sklep Bricomarché w Rypinie. To 132. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 9. w województwie kujawsko-pomorskim.

10 sierpnia supermarket typu "dom i ogród" Bricomarché ponownie otworzył swoje podwoje dla mieszkańców Braniewa i okolic. To 131. sklep tej sieci w Polsce i 8. w województwie warmińsko-mazurskim. - Bardzo się cieszymy, że po dziesięciomiesięcznej przerwie, znowu możemy zaprosić klientów do Bricomarché w Braniewie. Wierzę, że wszystkim, którzy nas odwiedzą, będziemy w stanie zapewnić jeszcze wygodniejsze i bardziej kompleksowe zakupy - mówi Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 360 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 15 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jozek 14.01.2017

    To można też razem ze sklepem prowadzić i stację benzynową? Ciekawe połączenie i na pewno bardzo dobrze zarabiające

  • bohdan 11.01.2017

    ze stacjami benzynowymi czy franczyzobiorcy zrezygnowali z tej opcji?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.