09.05.2017/10:19

Grupa Muszkieterów wprowadza potężne zmiany w zarządach spółek

Pod koniec lutego br. David de Bosschère objął funkcję prezesa zarządu ITM Polska i tym samym przejął zarządzanie Grupą Muszkieterów w Polsce. Ponadto nowy prezes ogłosił skład Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce.

Nowy Prezes ITM Polska ogłosił również skład nowego Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce, którego prezesem została Hanna Olech. Zastąpiła na tym stanowisku Krzysztofa Waligórskiego.

David de Bosschère jest właścicielem sklepu Intermarché w miejscowości Margny-les-Compiègne na północy Francji. Dotychczas w Grupie Muszkieterów odpowiadał za projekty strategiczne m.in. jako członek zarządu spółki odpowiedzialnej za rozwój Grupy – Immo Mousquetaires oraz jako kierownik marketingu ITM Alimentaire International.

Hanna Olech jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Do Grupy Muszkieterów przystąpiła 19 lat temu. Od 2002 roku prowadziła Intermarché w Turku, a od 7 lat supermarket Intermarché w Środzie Wielkopolskiej. Hanna Olech jest pierwszą kobietą na stanowisku prezesa Dyrekcji Handlowej Intermarché w historii Grupy Muszkieterów w Polsce.

Grupa Muszkieterów, jest zrzeszeniem 298 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 373 supermarkety Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie 15,8 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.