26.04.2021/09:11

Grupa Pepco oficjalnie potwierdza zamiar wejścia na warszawską GPW. Prospekt zostanie opublikowany w połowie maja br.

Grupa Pepco ogłosiła zamiar przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji, która zostanie skierowana do inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Firma ogłosi ofertę publiczną akcji w Polsce oraz ofertę skierowaną do wybranych inwestorów instytucjonalnych z oraz spoza Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nick Wharton CFO Pepco Group poinformował, że prospekt emisyjny powinien zostać opublikowany w pierwszej połowie maja br. Nie chciał zdradzić jednak konkretnej daty debiutu na GPW.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • właśnie oto 27.04.2021

    A nasi meliniarze "restauratorzy" z towarzyszem reżyserem wolą po prostu robić zadymy "zabijanie polskich biznesów". Przecież to co przechodziło dotychczas przez granice - mówimy o mln zł i "piwnicznych z upraw" i rozprowadzali w swoich melinach nie zapakują w puszki, więc pozostaje drżeć mo...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także