01.03.2022/15:24

Grupa PSB zrywa współpracę z dostawcami produktów z Rosji i Białorusi

Grupa PSB i PSB Mrówka solidaryzuje się z Ukrainą. Podjęliśmy decyzję o zerwaniu współpracy z dostawcami artykułów pochodzenia rosyjskiego i białoruskiego – poinformowała firma na facebooku.

Jak czytamy w oświadczeniu, zrywając współpracę z dostawcami produktów pochodzenia rosyjskiego i białoruskiego, Grupa PSB chce wyrazić swój sprzeciw wobec obecnej sytuacji i pokazać pełną solidarność z Ukrainą.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę sieci handlowych i e-sklepów, które wycofały produkty rosyjskie i białoruskie ze sprzedaży.

Drodzy Czytelnicy! Na bieżąco moderujemy wszystkie komentarze umieszczane pod naszymi artykułami i postami w social mediach. Nie ma przyzwolenia na rosyjską propagandę i dezinformację w sieci. Redakcja portalu wiadomoscihandlowe.pl w pełni solidaryzuje się z Ukraińcami i Ukrainkami.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Joseph 02.03.2022

    Brawo.
    Jak co robi Leroy Merlin, Castorama,OBI, Bricomarche?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także