19.07.2019/17:35

Grupa Specjał dostała zgodę na przejęcie spółki dystrybucyjnej Arjago

16 lipca UOKiK wydał zgodę na dokonanie koncentracji polegającej na nabyciu przez PPHU Specjał Sp. części mienia spółki F.H-U Arjago Sp. J M. Żarnecka, J. Gabryś  w Kaliszu. Kalisz to już 17 lokalizacja dla oddziału GK Specjał na mapie kraju.

Nowy hurtownia Specjału w Kaliszu znajduje się przy ul. Przybrzeżnej 17. Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 4000 mkw. w tym 300 mkw. stanowi chłodnia.

Oddział obsługuje siedmiu przedstawicieli handlowych. W ofercie oddziału znajduje się 6000 pozycji asortymentowych. Zasięg oddziału stanowi województwo wielkopolskie. Otwarcie nowego oddziału to kolejny krok GK Specjał na drodze do zwiększenia zasięgu firmy, wzrostu obrotów oraz realizacji długoterminowych celów spółki.

Ostatnie miesiące w przypadku GK Specjał były bardzo intensywne. Firma zanotowała m.in. dwukrotny wzrost obrotu i dynamicznie rozwijała własne sieci franczyzowe. Przypomnijmy, że w strategicznych planach firmy na lata 2019-21 grupa chce stworzyć sieć 10 000 sklepów, a także mocno zacieśnić współpracę z producentami. Specjał dynamicznie realizuje ten plan otwierając w tym roku oddziały w Radomiu, Zielonej Górze, Lublinie a teraz w Kaliszu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.