14.01.2019/15:56

Grupa Specjał otwiera kolejną hurtownię

Grupa Kapitałowa Specjał uruchomiła już drugi nowy oddział w tym roku. Na początku stycznia firma otworzyła w Zielonej Górze swój już 15 punkt sprzedaży hurtowej w Polsce.

Od stycznia 2019 roku w Zielonej Górze działa nowy oddział GK Specjał. To po Radomiu już druga nowa placówka, która „zadebiutowała” w tym roku w portfolio firmy. Hala znajduje się przy ul. Zdrojowej 4.

Powierzchnia magazynu wynosi 3100 mkw. Punkt obsługuje siedmiu przedstawicieli handlowych. W ofercie oddziału znajduje się asortyment 100 producentów. 

Jak wskazują władze Grupy Specjał otwarcie dwóch nowych oddziałów to dobra prognoza na kolejne miesiące. W planach firmy 2019 rok ma być czasem jeszcze intensywniejszego rozwoju i powiększania obrotów. Stabilna sytuacja oraz doświadczona kadra to czynniki, które pozwalają GK Specjał na rozwijanie nie tylko nowych punktów sprzedaży hurtowej, ale również inne odważne plany w pozostałych obszarach działalności firmy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.