29.11.2018/14:13

Grycan umacnia się na Śląsku. Ma już cztery kawiarnio-lodziarnie w Katowicach

Od soboty 17 listopada na terenie CH Libero w Katowicach działa lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. To czwarty lokal warszawskiej rodzinnej firmy w tym mieście.

Podobnie jak w innych lodziarnio-kawiarniach sieciGrycan Lody od pokoleń, goście mogą tu zamówić wytwarzane tradycyjnymi metodami lody, desery i ciasta, jest szeroki wybór kaw. W związku z otwarciem do każdego deseru lodowego w pucharze pierwsi klienci otrzymali dowolną kawę gratis.

– Cieszymy się z otwarcia kolejnego lokalu na Śląsku. To właśnie w lodziarnio-kawiarniach mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami. Mamy nadzieję, że goście galerii chętnie skorzystają z naszej słodkiej oferty i odpoczną smakując wyśmienite desery lodowe, ciasta i kawy – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Nowa lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń w Centrum Handlowym Libero ma 12 stolików i 26 miejsc siedzących.

Obecnie sieć liczy ponad 150 lokali, w ubiegłym tygodniu ruszył lokal w podwarszawskim Pruszkowie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.