26.09.2016/13:33

Grzegorz Maniecki wiceprezesem sieci Natura

Spółka Natura, do której należy sieć drogerii Natura, ma nowego członka zarządu. Firmę wzmocnił Grzegorz Maniecki, który objął stanowisko wiceprezesa zarządu ds. commercial.

Maniecki będzie odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii marketingowej, sprzedaży oraz zakupów, a także rozwój marek własnych dostępnych w drogeriach Natura.

Grzegorz Maniecki zdobywał doświadczenie w obszarach marketingu i sprzedaży pracując w Polsce i Niemczech. W ciągu kariery zawodowej zajmował się m.in. tworzeniem strategii biznesowych, budowaniem portfela marek oraz rozwijaniem kanałów sprzedaży. Piastował stanowiska: menadżera marki, dyrektora ds. trade marketingu, dyrektora rozwoju kategorii i kanałów sprzedaży. W ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora marketingu klienckiego w Kompanii Piwowarskiej, lidera branży piwnej w Polsce.

W zarządzie spółki Natura oprócz Manieckiego znajduje się jeszcze Arkadiusz Szczepaniak, który jest wiceprezesem ds. finansowych, a także pełni obowiązki prezesa.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.