22.02.2017/15:01

Gzella otworzy 15 nowych sklepów mięsnych

Sieć delikatesów mięsnych Gzella Net powiększyła się w 2016 roku o 21 placówek handlowych. W pierwszej połowie 2017 roku planowane jest otwarcie minimum 15 nowych sklepów, głównie w województwie mazowieckim, zachodniopomorskim i pomorskim.

W ubiegłym roku otwarcia sklepów pod szyldem Delikatesy Mięsne Gzella odbyły się m.in. w Trójmieście, Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie i jej okolicach. Teraz firma planuje dalszy dynamiczny rozwój. - Sieć Delikatesów Gzella rozwijamy najchętniej w miastach o pow. 50 tys. mieszkańców. Duży sukces sprzedażowy odniosły sklepy zlokalizowane w Warszawie i jej okolicach. Dobierając nowe lokalizacje bierzemy pod uwagę przede wszystkich ciągle zmieniające się szlaki komunikacyjne naszych klientów – komentuje Hanna Lisewska, prezes Gzella Net.

Podkreśla, że nowe punkty cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów ze względu na bogaty i zróżnicowany asortyment, a odnowiona wizualizacja spotkała się z pozytywnym odbiorem. - W pierwszej połowie 2017 roku planujemy otworzyć co najmniej 15 nowych placówek, zwłaszcza w województwie mazowieckim, zachodniopomorskim i pomorskim – zaznacza Hanna Lisewska. I dodaje: - Chcemy, aby konsumenci mieli nasze produkty na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.