25.03.2022/16:15

Ukraińskie sieci handlowe szukają polskich dostawców. Problem w tym, że trudno będzie znaleźć firmę, która ubezpieczy należności w warunkach wojny

Ukraińscy detaliści szukają możliwości współpracy z zagranicznymi dostawcami. Potrzebują konserw mięsnych i rybnych, pasztetów, produktów z długą datą ważności. Niektóre sklepy potrzebują produktów niemal wszystkich kategorii. Problem w tym, że kontrahenci, którzy zdecydują się na taką współpracę będą musieli wziąć całe ryzyko na siebie. Ciężko będzie znaleźć firmę, która ubezpieczy należności w warunkach wojennych. 
 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także